מדוע לרכוש תומך ראש לכסא בטיחות?

הנסיעה עם הילדים ברכב היא לא דבר של מה בכך, בטח כאשר תרצו לשמור על בטיחותם. ילדים קטנים לא מסוגלים להגן על עצמם כמו שמבוגרים מסוגלים לעשות במצבים שונים. כדי שתוכלו לנסוע עם הילדים ברכב בראש שקט יהיה עליכם להצטייד בציוד המתאים. כמו שדאגתם לקחת אותם בסלקל אתכם לכל מקום, כך תצטרכו לעשות התאמות נוספות. אחרי אותו סלקל תצטרכו לחשוב על דרך אחרת לשמור על ילדכם בזמן הנסיעה עצמה. רכישת תומך ראש לכסא בטיחות זוהי בחירה מעולה להורים שלא רוצים לקחת סיכון. הבחירה הזאת מביאה איתה פלוסים רבים שחובה להכיר אותם טרם ביצוע הרכישה. כמובן שהבטיחות זה העניין המרכזי, אך לבחירה מהסוג הזה יש עוד פלוסים אחרים.

 

תשמרו על בטיחות ילדכם

מדוע הילדים נוסעים באופניים עם קסדה? מכיוון שישנה סכנה אמיתית לפגיעת ראש. הראש הוא האיבר החשוב ביותר, זה שחובה לשמור עליו ביתר שאת בכל פעם מחדש. תומך ראש לכסא בטיחות מאפשר לכם לשמור על הראש של ילדכם בזמן הנסיעה ברכב. בזמן תאונה, תרצו לדעת כי הילד לא יזוז מכיסא הבטיחות המותקן ברכב. על ידי רכשת תומך ראש תוכלו להיות בטוחים כי מצב מהסוג הזה לא יקרה. הראש של הילד יהיה מקובע כך שהוא לא יזוז לאף מקום, והסכנה תהיה מינימלית. בהשוואה למצבים אחרים בהם הסכנה יכולה להיות גדולה פי כמה.

 

תאפשרו לילדכם לישון בנסיעה

בתור הורים הנסיעה עם הילדים יכולה להיות מאתגרת במיוחד. הם ירצו את תשומת הלב שלכם, אך לא תמיד תוכלו לתת אותה להם. במהלך הנסיעה תמצאו את עצמכם מתמודדים עם אלמנטים רבים שלא יאפשרו לכם מנוח. לאחר התקנת תומך ראש לכסא בטיחות תוכלו לדעת כי ילדכם יוכלו ללכת לישון בשלווה. ברגע שהם לא מזיזים את הראש מצד לצד יהיה להם קל לישון גם במהלך הנסיעה עצמה. הורים מספרים כי מעבר לשמירה על בטיחות, התומך גרם לילדים לישון נסיעות שלמות. הם לא מצאו את עצמם מטפסים על הקירות בכל נסיעה ארוכה מחדש.

 

תוכלו להתרכז בנסיעה עצמה

הנוכחות של הילדים ברכב עשויה לגרום לכך שלא תתרכזו בנסיעה עצמה. מצד אחד תרצו לדעת כי אינכם מפספסים את הדרך, הרי זה יכול לעכב אתכם מאוד. מצד שני תרצו להיות מרוכזים בכל מה שקורה בדרך מבלי לפספס אף פרט, גדול או קטן. על ידי התקנת תומך ראש לכסא בטיחות תוכלו לדעת כי יש לכם דאגה אחת פחות על הראש. לא תצטרכו להסתובב בכל פעם לילדים על מנת לראות מה קורה איתם. תדעו כי הראש שלהם מוגן ומקובע במקום מבלי שהוא יזוז להם מצד לצד. כל מה שיישאר לכם לעשות זה רק לוודא כי הם מגיעים בבטחה לבית או לכל מקום אחר. 

תוכן עניינים

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

איך בוחרים גלשן למתחילים

אם תמיד חלמתם ללמוד לגלוש ואתם מרגישים שזה הזמן שלכם להתחיל ללמוד, כדאי מאוד שתתחילו מלרכוש לעצמכם גלשן. אין ספק כי רכישת גלשן ראשון זוהי

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך בוחרים גלשן למתחילים

אם תמיד חלמתם ללמוד לגלוש ואתם מרגישים שזה הזמן שלכם להתחיל ללמוד, כדאי מאוד שתתחילו מלרכוש לעצמכם גלשן. אין ספק כי רכישת גלשן ראשון זוהי