איך תכינו את עצמכם לילד הראשון?

לידתו של ילד הינה, תמיד, מאורע משמח. אולם, ישנם מקרים בהם המאורע המשמח הזה אפילו משמח עוד יותר, למשל, לידתו של ילד ראשון במשפחה. על אף שלידה של ילד ראשון במשפחה הינה, באופן ברור למדי, מאורע חיובי ומשמח, אל השמחה הזו, מתלווים, לא פעם, חששות טבעיים מפני העתיד הבלתי ידוע, וגם (אם נרד לרגע מהעניין הנשגב של רגשות וננחת עם שתי הרגליים על הקרקע לעניין ארצי הרבה יותר) הצורך להיערך בצורה הטובה והיעילה ביותר להרחבתו של המעגל המשפחתי באמצעות הצטרפותו של בן משפחה חדש. בן משפחה, אשר מעתה והלאה, במשך לא מעט שנים, ידרוש מכם את כל תשומת הלב ואת כל ההערכות המקדימה אשר תוכלו לגייס לצידכם.

 

מה צריך לדעת לפני הלידה?

ברשותכם, נשאיר את עניין השינויים ההורמונאליים והשינויים החלים בגוף האישה במהלך ההיריון למומחים העוסקים בכך, בעוד שנתמקד דווקא באותם דברים שלהם חשוב להתייחס מהרגע שבו מחשבון הריון הפך להיות חלק מעולם המושגים שלך (או שלכם). קודם כל, חשוב לזכור, כי לידתו של ילד ראשון משנה את הכל ב-180 מעלות. וכשאנחנו כותבים ה-כ-ל, אנחנו מתכוונים לזה, שלוחות הזמנים, השגרה וההרגלים שלכם משתנים, סדרי העדיפויות מתארגנים מחדש (והפעם – באופן ששם את הרך הנולד בראש), ואף, במרבית המקרים, הקשר (הזוגי או המשפחתי) שלתוכו נולד הילד משתנה באופן קיצוני וחד. פתאום, אתם כבר לא "בני זוג" יותר, אתם אבא ואמא (או אבא ואבא / אמא ואמא – אבל העיקרון הובן, אנחנו מניחים). כל מה שידעתם וחשבתם על עצמכם עד כה כבני אנוש או כבני זוג ייבחן מחדש, והפעם – דרך "משקפי" ההורות לרך הנולד. אתם יוצאים לדרך חדשה, שלפעמים, עשויה להתגלות כמאתגרת, אבל כמעט תמיד – תוכלו להיות בטוחים שהיא תהיה מלאת אהבה וסיפוק.

 

מה צריך לקנות לפני הלידה?

נוכל לפרט כאן רשימה ארוכה של פריטים וציוד, שלדעתנו הם MUST לילד ראשון, ממדחום בצורת דג לאמבט ועד כסא בטיחות, אבל נוותר לכם על זה. למעשה, אם נסתכל אחורה אל ההיסטוריה, נוכל לגלות, שקיימים דורות שלמים מסוימים של ילדים שגדלו לא רע גם ללא כל הציוד המשוכלל האופנתי שאותו אנחנו מכירים כיום. על ה"מחסור" היחסי באמצעים חומריים, לרוב, פיצו משפחה (אפילו מורחבת) חמה ותומכת ואנשים שאהבו אותם ועטפו אותם בתחושות של אהבה וביטחון. ואם נשוב לימינו-אנו, הטיפ החשוב ביותר שנוכל לתת לכם בעניין זה, הוא לחשוב לא רק על ההווה, אלא גם על העתיד, כלומר – לרכוש ציוד איכותי שיוכל לשמש אתכם גם בעת לידת הילד השני, כשהמשפחה, במזל טוב, תתרחב שוב.

 

בסיכומו של דבר

מחשבון הריון זה או אחר או כסא בטיחות לא ישנו את חוויית ההורות שלכם. הם, אמנם, יכולים להקל על החוויה ולייעל ביצוע פעולות מסוימות, אבל הם אינם מסוגלים להחליף את החום, הדאגה והאהבה שרק אתם, כהורים, מסוגלים לתת לילדכם.

 

תוכן עניינים

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

אפליקציות תשלומים

אפליקציות תשלומים – הדרך הטובה לקבל כסף מלקוחות

אין זה סוד, שיותר ויותר אנשים ויתרו על האופציה להחזיק ולהשתמש בכסף מזומן. רבים מאיתנו מרגישים אי נוחות עם זה ולכן אנחנו מעדיפים להיעזר באמצעים אחרים בשביל לבצע קניות, הזמנות של מוצרים ושירותים, תשלומים ועוד. במקום להחזיק שטרות ומטבעות בארנק, אנחנו מחזיקים אמצעים אחרים שיכולים גם לחסוך טרחה וגם הרבה יותר בטוחים לשימוש.

סורגים לחלונות: כל מה שצריך לדעת על בטיחות הילדים בבית

סורגים לחלונות: כל מה שצריך לדעת על בטיחות הילדים בבית

סורגים לחלונות הם אמצעי חשוב לשמירה על בטיחות הילדים בבית. הם עוזרים למנוע נפילות מחלונות, שעלולות להוביל לפציעות חמורות ואף לתוצאות קטלניות. במאמר זה נסביר על היתרונות של סורגים לחלונות, סוגי הסורגים הקיימים וכיצד לבחור את הסורג המתאים ביותר לביתכם.

נעלי בלט

איך לבחור נעלי בלט מתאימות לרמה שלך בריקוד

למצוא את זוג נעלי הבלט המושלמות זה כמו לגלות אוצר חבוי שיש לו את הכוח לשנות כל פירואט, כל קפיצה וכל צעד עדין שאתה עושה. לא מדובר רק באסתטיקה או בלחישות האופוניות של סאטן ועור; זה על איך נעלי בלט נכונות יכול להיות שלוחה של הנשמה שלך על רחבת הריקודים. המסע של כל רקדן הוא ייחודי, אבל החיפוש אחר זוג נעלי הבלט האידיאלי הוא טקס מעבר שמדבר בשפה אוניברסלית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

הבנה עמוקה: למה יהודים לובשים כיפה על הראש

אחד הסמלים המוכרים ביותר של האמונה היהודית הוא הכיפה, כיפה קטנה שחובשת גברים יהודים על הראש. לכיפה יש משמעות עמוקה במסורת היהודית, והיא משמשת תזכורת מתמדת לנוכחות האל למעלה ולצורך בענווה לפני השכינה.

סנדלים

סנדלים לקיץ המדריך השלם לבחירת הזוג המושלם

כאשר הקיץ מתחיל להראות את פניו, אחת מהבחירות החשובות שעולות בדעתם של רבים היא רכישת סנדלים איכותיים. סנדלים הם לא רק נעלי קיץ אופנתיות, אלא גם פתרון נוח ובריא לרגליים בימים החמים. הם מאפשרים לרגל לנשום, מציעים נוחות מרבית במהלך הליכה ארוכה ומהווים אביזר אופנתי שמשלים כל תלבושת. בחירת סנדלים איכותיים יכולה להשפיע משמעותית על בריאות הרגל ועל הנוחות הכללית במהלך היום.